Algorytm-X - Системи безпеки

Відбулася виставкова подія України у сфері технологій безпеки та охорони - Expert Security 2021

News – Expert Security 2021В червні наша компанія «АЛГОРІТМ-Х» приймала активну участь в роботі міжнародної спеціалізованої виставка у сфері безпеки та охорони Expert Security – 2021. Спільно з Elcore Ukraine (входить в міжнародний холдинг ELCOREGROUP), представниками корпорації Trend Micro (Японія) пропонували до розгляду і тут же на стенді була можливість дізнатися про рішення захисту від кіберзагроз Trend Micro Safe Lock™ TXOne Edition для об’єктів критичної інфраструктури, заводів, установ охорони здоров'я, компаній ЖКГ та ін. Сучасна промисловість стає все більш ІТ-залежною. Устаткування, агрегати набувають можливість підключення до мережі підприємства і до Інтернету. Тому моніторинг та сегментація активів є першим ступенем оцінки ризиків. Саме діючі зразки обладнання та програмного забезпечення демонстрували наявні можливості захисту інформації та кіберзахисту рішенням TX One Networks.
Зацікавлені сторони пристали на пропозицію розгорнути дане рішення в рамках Пілотного проекту на потужностях свого виробничого процесу. Всі заходи по транспортуванню, встановленню, розгортанню, підключенню до наявного тестового середовища або по створенню такого середовища для вирішення завдань Замовника здійснюється спеціалістами компанії «АЛГОРІТМ-Х» з залученням інженерів представництва Trend Micro в Україні. На всіх етапах проведення Пілотного проекту наші спеціалісти надають консультації та роз’яснення по роботі даного продукту. Від Замовника проведення проекту вимагається лише бажання практичного ознайомлення з продуктом та створення тестового середовища або надання технічних вимог для його створення.

News – Expert Security 2021 (photo1) News – Expert Security 2021 (photo2)News – Expert Security 2021 (photo7) News – Expert Security 2021 (photo8)News – Expert Security 2021 (photo3) News – Expert Security 2021 (photo4) News – Expert Security 2021 (photo6) News – Expert Security 2021 (photo5)

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB