Algorytm-X - Системи безпеки

Наші послуги

Завдяки нашій багаторічній практиці, ми отримали великий досвід і можемо запропонувати кращі рішення, які працюють в реальних умовах

Детальніше

Послуги

Компанія Algorytm-X пропонує повний спектр послуг з побудови та експлуатації технічних рішень систем захисту, забезпечує перевірку, опис та оптимізацію кібербезпеки в ІТ сфері компаній, організацій.

Працючи на ринку ІТ безпеки ми маємо 11 реалізованих проектів, в тому числі і у державному секторі. Серед них:

  • проведення оцінки стану захищеності інформаційних ресурсів в мережі Інтернет;
  • розробки проектів модернізації інформаційно-телекомунікаційних систем;
  • послуги ІТ-аутсорсингу, - обслуговування усіх або частини ІТ-функцій;
  • розробки і постачання Пакетів аналітичного програмного забезпечення для спеціальних автоматизованих інформаційних систем;
  • постачання ІТ обладнання світових виробників;
  • постачання та встановлення продуктів ведучих вендорів кібербезпеки, - програмні та апаратні рішення.

        

Algorytm-X - Системи безпеки

 

Крім того маємо ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису)   та технічного захисту інформації.

Деталі співпраці з клієнтом є повністю конфіденційними. Отримано спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаною з державною таємницею.

Персонал це практики, сертифіковані експерти, які поєднують набуті знання з інноваціями. Також працівники мають багаторічний досвід роботи з комерційними та державними компаніями, організаціями (брали участь в 48 реалізованих проектах).

Замовити консультацію

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB