Algorytm-X - Системи безпеки

Хакери з Anonymous оголосили війну Ілону Маску

News   Anonymous

Група хакерів Anonymous оголосила війну власнику компаній Tesla та SpaceX Ілону Маску через його надмірний вплив на курс криптовалюти Біткоїн.
Анонімні хакери звинуватили Ілона Маска у надмірному впливі на курс криптовалют за допомогою дописів у мережі Твіттер та "зневазі до інвестицій" звичайних людей.

"Поки у працьовитих людей мрії руйнуються через ваші публічні істерики, Ви продовжуєте знущатися над ними. Ви можете вважати себе найрозумнішою людиною, але тепер ви зустріли гідного суперника. Ми Anonymous. Ми легіон. Чекайте нас", - йдеться у анонімній відеозаяві.

У повідомленні хакерів уточнюється, що в процесі інвестування завжди існує певний ризик, отже, інвесторам потрібно бути готовими до можливої ​​нестабільності, але повідомлення Ілона Маска свідчать про очевидну "зневагу до пересічних людей".

Як повідомлялося 4 червня, вартість найпопулярнішої криптовалюти Bitcoin впала на 7,4% після того, як гендиректор компаній Tesla й SpaceX Ілон Маск у Твіттері опублікував мем з натяком на «припинення відносин» з Bitcoin.
17 травня вартість найпопулярнішої криптовалюти впала на майже 8% після того, як Маск у Твіттері припустив, що його компанія Tesla може продати свої залишки Bitcoin.

Bitcoin – найпопулярніша криптовалюта у світі, що становить найбільшу частку на цьому ринку. Це перша криптовалюта, представлена публічно, вона має найрозвиненішу інфраструктуру. Вважається, що саме Bitcoin є законодавцем тенденцій у світі криптовалюти.

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB