Algorytm-X - Системи безпеки

Microsoft представить послугу Cloud PC влітку

News   Microsoft Cloud Pc

Microsoft випустить довгоочікуваний сервіс Cloud PC до кінця літа. Хмарний ПК з Windows 10 призначений в основному для корпоративних користувачів. Операційна система буде доступна за передплатою та гарантуватиме доступ до застосунків Microsoft для підвищення продуктивності. Періодичні оновлення забезпечують поточні виправлення безпеки та додавання нових функцій.

Послуга дозволить за певний час отримати доступ до віртуальної машини із законною версією Windows 10 та широким спектром програм та офісних функцій. Хмарна версія операційної системи будуватиметься на базі програмного забезпечення Windows Virtual Desktop.

Віртуальне середовище для ПК Windows 10 Cloud забезпечить швидкий доступ до офісних програм та вдосконалень у Microsoft 365. Microsoft вже пропонує Windows Virtual Desktop на базі Azure, але ця послуга надається виключно споживачам платформи Azure.

Microsoft також пропонує за передплатою послугу Microsoft Managed Desktop (MMD), яка включає Windows 10 Enterprise E3, Office 365 ProPlus та Windows Autopilot. Це послуга управління компанією, яка включає розгортання програм, оновлення, конфігурацію пристрою, моніторинг безпеки та підтримку. Але MMD доступний лише для корпоративних клієнтів і вимагає використання певного обладнання, що є серйозним обмеженням.

Хмарний ПК з Windows 10, ймовірно, буде офіційно представлений на конференції Build, запланованій на середину липня. Програмне забезпечення стане доступним для ділових кіл незабаром після цього.

Одне питання полягає в тому, чи запропонує Microsoft кілька різних підписок на хмарний ПК з Windows 10, щоб зробити послугу більш привабливим вибором для користувачів. Гігант з Редмонду також працює над оновленою версією Windows 10 Store, яка матиме зручніший інтерфейс і запропонує більше розробникам можливостей.

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB