Algorytm-X - Системи безпеки

Місяць кібербезпеки в Україні

News   International Cybersecurity Forum

Компанія АЛГОРІТМ-Х - партнер форуму "День кібербезпеки в навчальних закладах України On-Off line", що відбувся в Київському коледжу зв'язку та став початком Місяця кібербезпеки в Україні, який триває з 1 по 31 жовтня 2020.

Місяць Кібербезпеки проводиться в Україні три роки поспіль та отримав широку підтримку в суспільстві, надав можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянського суспільства на актуальності проблеми, підтвердив необхідність ефективної державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

Також компанія АЛГОРІТМ-Х прийняла участь в третьому щорічному Міжнародному форумі "КІБЕРБЕЗПЕКА - ЗАХИСТИМО БІЗНЕС, ЗАХИСТИМО ДЕРЖАВУ".

Захід проходив в Торгово-промисловій палаті України в рамках Місяця кібербезпеки за участю представників державних, громадських і бізнесових кіл.

Торгово-промислова палата України виступає з ініціативою прийняття рішення на державному рівні про проведення щорічно Місяця кібербезпеки в Україні, як загальнонаціонального заходу - майданчика обміну досвідом і дієвою інформацією для ефективної взаємодії «Суспільство-Бізнес-Держава» у кіберпросторі.
На форумі Головою Держспецзв’язку було представлено створення Експертної ради з питань інформаційної та кібербезпеки, яка за задумом має стати платформою об’єднання однодумців та механізмом державно-приватного партнерства в сфері інформаційної та кібербезпеки. До створення Експертної ради були залучені команди Міністерства цифрової трансформації, Ради національної безпеки і оборони, Служби безпеки України.
Представники РНБО України зазначили, що без взаємодії держави та приватного сектору неможливо побудувати ефективну систему кіберзахисту, особливо коли багато викликів у кіберпросторі постало під час пандемії коронавірусної хвороби.

Організаторами заходу є Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, спільно з партнерами, за підтримки Ради національної безпеки і оборони України.

 

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB