Algorytm-X - Системи безпеки

Німеччина відключила найбільший магазин у даркнеті: частина серверів була в Україні

News   Darknet Market

Німецькі правоохоронці відключили найбільший нелегальний торговельний майданчик в даркнеті. Частина серверів DarkMarket була розташована на території України.

Найбільший магазин у даркнеті вже не працює
Днями вдалося заарештувати ймовірного оператора найбільшого у світі торговельного майданчика DarkMarket. Про це йдеться в повідомленні на сайті прокуратури Кобленца.

Підозрюваного 34-річного громадянина Австралії спіймали поблизу німецько-данського кордону.

Крім того, 11 січня закрили й сам магазин. Перестала працювати велика інфраструктура з більш ніж 20 серверами в Молдові та Україні.

У цій справі німецьке слідство співпрацювало з правоохоронними органами США, України та інших країн, координував операцію Європол.

Що відомо про магазин DarkMarket

  • Він був найбільшим у світі нелегальним торговельним майданчиком з майже 500 тисячами користувачів та понад 2,4 тисячі продавців.
  • На ньому провели щонайменше 320 тисяч транзакцій і перемістили понад 4,65 тисячі біткойнів і 12,8 тисячі Monero – двох найпопулярніших криптовалют. За поточним курсом це відповідає сумі понад 140 мільйонів євро.
  • На майданчику DarkMarket в основному продавали медичні препарати, фальшиві гроші, вкрадені дані кредитних карт, анонімні SIM-карти, програмне забезпечення.

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB