Algorytm-X - Системи безпеки

Спецслужби РФ готували масштабну кібератаку на органи держвлади - РНБО

News   Russian Attacks

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО виявив ознаки підготовки до масштабної скоординованої хакерської атаки на органи державної влади та об’єкти критичної інфраструктури напередодні Дня Незалежності України.

«НКЦК при РНБО України виявив ознаки підготовки до масштабної скоординованої атаки на органи державної влади України та об’єкти критичної інфраструктури напередодні Дня Незалежності», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, центр кібербезпеки попереджає про активізацію хакерського угруповання Gamaredon, за яким стоять спецслужби Російської Федерації.

Уточнюється, що фахівці виявили тенденцію до модернізації програмних засобів кібератак з метою підвищення ефективності подолання засобів захисту та приховування своєї діяльності у скомпрометованих системах.

Зазначається, що під час останніх спроб атак використовуються шкідливі вкладення, які імітують документи держорганів влади, зокрема, СБУ.

«Фахівці НКЦК при РНБО України зазначають, що проведений аналіз шкідливих програм виявив ознаки підготовки до масштабної скоординованої атаки на органи державної влади та об’єкти критичної інфраструктури, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні напередодні Дня Незалежності та під час підготовки до чергових місцевих виборів», - інформують у РНБО.

© Algorytm-X Всі права захищені.

made by WEBLAB